ASTRA - DDP Výcvikový program


Vážení zájemci o ASTRA DDP výcvik a přihlášení

Děkujeme za zájem o výcvik. Oznamujeme tímto, že jsme se rozhodli odložit otevření VI. skupiny ASTRA DDP výcviku na jaro 2018. Měli jsme pro to dobrý důvod.
Petra Winnette, vedoucí výcviku, dostala vědecké stipendium v USA na Columbijské universitě v New Yorku. Bude se od podzimu 2017 do jara 2018 podílet na neurobiologickém výzkumu raného vývoje mozku a následků traumatu v dětském věku na vývoj mozku.
Výsledky své práce a studia v USA určitě zapojí do nového programu ASTRA DDP výcviku.

Děkujeme za pochopení.
Napište nám. Sledujte naše webové stránky, budeme Vás o všem informovat.

Ing. Michaela Wicki
Výkonný manažer
Natama
ASTRA DDP

 

ASTRA - DDP Výcvikový program

Projekt ASTRA (Attachment, Systém, Terapie, Rodičovství, Autonomie) představuje specializovaný vzdělávací výcvikový program pro psychology, dětské a rodinné poradce a terapeuty pracující s dětmi, které prožily rané trauma, předčasný porod – dlouhodobý pobyt v inkubátorech, děti opuštěné, zanechané v kojeneckých ústavech, děti týrané, zanedbávané a zneužívané. Program je zvláště zaměřený na práci s adoptivními a pěstounskými rodinami a je postaven na Dyadické vývojové psychoterapii (Autor Dr. Daniel A. Hughes, USA) a principech terapeutického rodičovství.

Absolventi budou schopni používat teorii, principy a postupy Dyadické vývojové psychoterapie ve své praxi. Důraz je kladen na získání specifických dovedností pro práci s raně traumatizovanými dětmi s poruchami attachmentu a jejich rodinami. Účastníci dostanou studijní materiály v českém jazyce. Celý výcvikový program obsahuje 140 hodin, z toho 4 - 10 vyučovacích hodin s  Arthurem Beckerem-Weidmanem Ph. D. (USA) a dalšími zahraničními kolegy z oboru.

Hlavní lektor, PhDr. Petra Winnette, PhD., ředitelka a odborný garant Natamy, absolvovala výcvik v Dyadické vývojové psychoterapii v DDP Institut u Dr. Daniela Hughese a Dr. Arthura Becker-Weidmana, je zakladatelkou, lektorem a odborným garantem projektu ASTRA. Je certifikovaným terapeutem, supervizorem a trenérem terapie zaměřené na attachment.

 

Napište nám zprávu