Staňte se skvělými rodiči

Pěstounskými, adoptivními, náhradními...

Staňte se skvělými rodiči Staňte se skvělými rodiči Dobří rodiče prospívají dětem Staňte se skvělými rodiči

Záleží nám na dětech! Proto jim hledáme rodiče.

NATAMA každoročně organizuje osvětové kampaně. Stále je mezi námi mnoho dětí, které neměly to štěstí být součástí fungující rodiny. Tyto děti jsou umístěny v ústavech, které i při sebevětší snaze rodinu nahradit nemohou. Na druhé straně je mnoho lidí, kteří touží stát se rodiči. Vítáme jednotlivce, partnery, gay a lesbické pary, manžele. Cílem projektu Osvěta 2015 je tyto dva světy propojit a vytvořit jeden úplný a šťastný.

Rádi bychom vyzvali všechny, kteří by se chtěli o pěstounství nebo adopci dozvědět více, aby se na Natamu obrátili. Být náhradními rodiči je rozhodnutí, které nelze udělat ze dne na den. Sbírat informace však můžete začít již nyní. Domluvíte si s námi nezávaznou schůzku, kde vám zkušení poradci vysvětlí, vše, co budete potřebovat.

Pro základní přehled vám poslouží naše webové stránky, přesto budeme rádi, když k nám zavítáte osobně.

ZDE si poslechněte pořad Evy Hůlkové Vertikála z Českého rozhlasu Plus o tom, proč děti potřebují rodiče, pěstouny a rodinu vůbec. Účinkuji: Michael Špilar, Arnoš Goldflam, pěstounští rodiče Honza a Marie a Petra Winnette.
(Poznámka k pořadu: Petra Winnette, je pedagog, komparatista, psychoterapeut a odborník na raný vývoj a trauma. Paní Hůlková omylem zmínila, že je také psychologem.)

Telefon: 222 733 307

Napište nám zprávu