Kampaň Osvěta 2016

Jde o mozek aneb všechno je v hlavě

NATAMA každoročně organizuje osvětové kampaně. Letos jsme se zaměřili na neurobiologii raného vývoje. Všichni jsme byli dětmi a většina s nás se starala, stará, nebo se chce v budoucnu starat o děti.
Přemýšleli jste někdy o tom, proč vlastně děti potřebují rodiče? Na rodičích nebo jejich prvotních pečovatelích na začátku života výrazně závisí vývoj jejich mozku. Současná neurověda nám ukazuje, jak se staví lidský mozek od začátku a co potřebuje ke svému zdravému a šťastnému vývoji. A to jsme teprve na začátku. Ještě máme hodně co objevovat o nejtajemnějším a zázračném objektu, jakým je lidský mozek.
Natama založila svoje služby na odbornosti, vědeckých poznatcích a dobré praxi. Informace, které letos přinášíme v rámci kampaně, jsou užitečné pro všechny, kdo se starají o děti.
Poslechněte si rozhovor Petry Winnette s Arnoštem Goldflamem o rodičích a rodičovství. Přečtěte si zajímavý článek o raném vývoji mozku, podívejte se na video se šťastnou adoptivní maminkou Natamy. Zajímejte se o naše semináře, workshopy, konference a publikace a o další.
Věříme, že Vás naše letošní kampaň bude vás inspirovat.

 
 
Aktivity projektu Osvěta 2016 jsou podpořeny
z dotačního a programu Rodina a ochrana práv dětí MPSV a MHMP.


Telefon: 222 733 307

Napište nám zprávu