Semináře a kurzy pro zájemce i veřejnost

Natama se věnuje informování a vzdělávání jak široké veřejnosti, tak lidí, kteří se již pro náhradní rodičovství rozhodli a chtějí být dobře připraveni.


PŘEHLED OTEVŘENÝCH WORKSHOPŮ PRO VEŘEJNOST JARO 2018

NATAMA Institut Výzkumu a vzdělávání ASTRA (Attachment, systém, trénink, rodičovství, autonomie)

pro Vás připravil vás otevřené semináře o důležitých a zajímavých tématech v oboru vývojové psychologie a péče o děti s raným traumatem a náhradní rodinné péče. Přednášejí specialisté na raný vývoj, attachment, výchovu a péči o děti. Workshopy jsou vhodné pro profesionály v oboru, rodiče a náhradní rodiče, učitele, zájemce a žadatele o náhradní rodinou péči a zaujatou veřejnost.

Otevřený workshop / 4 vyučovací hodiny / 9:30 – 13:00
Místo konání: DOM Braunerova 22 180 00 Praha 8
Účastníci obdrží certifikát.
Přihlášku si stáhněte níže.
Vyplněnou přihlášku zašlete na: ondraskova@natama.cz


Je nám to líto, ale všechni tři workshopy jsou už vyprodány.


ZÁVISLOST A ATTACHMENT

27.2.2018 / Mgr. Petr Růžička

Workshop se věnuje závislostem z různých úhlů pohledu. Hlavním zaměřením je souvislost mezi attachmentem, poruchami attachmentu a rizikem vzniku závislosti. Téma je velmi užitečné jak pro rodiče, náhradní rodiče, tak pro sociální pracovníky, terapeuty, pedagogy a další odborníky. Vede zkušený odborník s mnohaletou praxí Mgr. Petr Růžička.

SEXUÁLNÍ VÝVOJ DÍTĚTE
22.3.2018 / PhDr. Jan Kožnar, CSc.

Vynikající odborník provede účastníky workshopu velmi zajímavou formou vývojem sexuality dítěte, sexuální výchovou, citlivými tématy z této oblasti podle věku dítěte. Obsah workshopu je mimořádně užitečný pro rodiče, a náhradní rodiče i profesionály.

NEUROBIOLOGICKÝ VÝVOJ DÍTĚTE
24.4.2018 / PhDr. Petra Winnette, PhD.

Současná neurověda mění naše pochopení psychologického vývoje. Když porozumíme vývoji mozku, podíváme na projevy dítěte jinak. Poznání o vývoji mozku vám pomůže rozumět dítěti a jeho potřebám. Čerstvě po návratu ze stáže na Columbijské universitě povede Petra Winnette workshop na mimořádně zajímavé téma. Nenechte si ujít!

Napište nám zprávu