Natama poradna

Ctěte dále:
Poradna pro rodinu a rodičovství
Poradna pro dospělé

Upozorňujeme, že v současnou dobu je naše kapacita vytížená. Z tohoto důvodu bohužel nemůžeme momentálně přijímat nové klienty.

Kdo jsme?

Poradenské a terapeutické oddělení pro rodiny, děti, dospělé se složitou minulostí, adoptivní i pěstounské rodiče. A také pro zájemce a žadatele o adopci nebo pěstounskou péči.

Proč jsme tady?

Rodiče a děti někdy potřebují pomoci. Mají starosti, jak zvládnout školu, odchod jednoho z rodičů, nemoc, problémové a neobvyklé chování, záchvaty vzteku. V naší poradně umíme přijít problému na kloub, poradit a pomoci.

Jsme výjimeční tím, že používáme metody zaměřené na zdravá citová pouta (attachment) mezi rodiči a dětmi, prarodiči a dětmi, partnery. Umíme také pomoci dospělým, kteří měli velmi těžké nebo složité dětství, trápí je vztahy s lidmi, a nemohli si je dosud vyřešit.

Pro koho jsme tady?

Našimi klienty jsou rodiče a děti, nebo prarodiče a další členové rodiny. Adoptivní a pěstounské rodiny. Umíme pomoci dětem po rozvodu rodičů, dlouhé hospitalizaci a v různých dalších nepříznivých či těžkých situacích. Jsme výjimeční tím, že umíme pomoci i dětem, které zažily rané trauma, žily v dětských domovech, jsou v pěstounské péči nebo osvojení, a také jejich adoptivním rodičům či pěstounům.

Také jsme tady pro dospělé, kteří si uvědomili, že se jejich vztahy s blízkými lidmi nevyvíjí tak, jak by si přáli, a hledají příčiny i pomoc.

Co nabízíme?

  • Jednoduché konzultace pro rodiče: Mámo, táto, přijďte se jen tak zeptat
  • Vyšetření a diagnostiku: Přijdeme tomu na kloub
  • Poradenství pro rodiče: Porozumíte a pochopíte, co se děje
  • Poradenství a specifickou terapii zaměřenou na vztahy mezi rodiči a dětmi a attachement
  • Poradenství a specifickou terapii pro mladé lidi (nad 15 let)
  • Poradenství a specifickou terapii pro dospělé
  • Komplexní informace pro zájemce o náhradní rodinnou péči

Jak to funguje?

Zavoláte a objednáte se na nezávaznou jednoduchou konzultaci. Bude se vám věnovat kvalifikovaný odborník, specialista a vy se následně rozhodne, zda rada stačí nebo se dohodneme na dlouhodobější spolupráci.

Přečtěte si více o tom, co všechno naše Poradna nabízí:

Natama – Poradna pro rodinu a rodičovství
Natama – Poradna pro dospělé

Kontaktujte nás, prosím, takto:

Vložením vzkazu nám poskytnete svoje jmeno, přímení a e-mailovou adresu. Budeme s nimi nakládat jako s Vašími osobními údaji. Informace o tom, jak chráníme Vaše osobní data, si můžete přečíst ZDE.