Příprava žadatelů o adopci a pěstounskou péči

Natama je odborná organizace pověřená k přípravě žadatelů o adopci a pěstounskou péči. Od roku 2004 spolupracuje s Magistrátem hlavního města Prahy (MHMP) a dalšími krajskými úřady. Má mnoho let zkušeností s úspěšnými přípravami a péčí o děti a adoptivní a pěstounské rodiny.

Natama ve spolupráci s MHMP realizuje přípravu a psychologické posouzení žadatelů.
Vědecké poznatky a zkušenosti z dobré praxe v České republice i ve světě ukazují, že každá rodina je jiná. Děti v náhradní rodinné péči mají více obtíží. Když hledáme tu nejvhodnější náhradní rodinu pro děti, náš odborný tým se snaží, aby vše dobře dopadlo. Proto jsme připravili a ověřili speciální program zaměřený na rodiny a individuální žadatele, kteří mohou a chtějí poskytnout rodičovskou péči a lásku dětem všech etnických skupin, starším dětem, zajímají se o rodičovství v gay a lesbických rodinách.

Vítáme zájemce a žadatele

Manželské a partnerské páry, gay a lesbické páry, rodiny i jednotlivce, kteří se zajímají o adopci nebo dlouhodobou pěstounskou péči o děti, a chtějí být dobře připraveni na rodičovství a péči o děti v adopci nebo v pěstounské péči:

Všech etnických skupin
Děti z kojeneckých ústavů
Malé děti staršího věku (více než 3 roky)
Děti starší šesti let
Děti s traumatickými zkušenostmi, či jinými obtížemi na začátku života

Zveme Vás na nezávaznou konzultaci s odborníkem a k další spolupráci. Objednejte se. Dozvíte se víc.

Tel. 222 733 307

Napište nám zprávu

Vložením vzkazu nám poskytnete svoje jmeno, přímení a e-mailovou adresu. Budeme s nimi nakládat jako s Vašími osobními údaji. Informace o tom, jak chráníme Vaše osobní data, si můžete přečíst ZDE.