Příprava žadatelů o adopci a pěstounskou péči

Čtěte také:
Zajímá Vás pěstounství nebo adopce?
Kurz Příprava a posouzení žadatelů o náhradní rodinnou péči

Jste na dobré adrese

Natama je odborná organizace pověřená k přípravě žadatelů o adopci a pěstounskou péči. Od roku 2004 spolupracuje s Magistrátem hlavního města Prahy (MHMP) a dalšími krajskými úřady. Má mnoho let zkušeností s úspěšnými programy pro žadatele a péčí o děti a adoptivní a pěstounské rodiny. Máme 15 let úspěšné praxe! Názory ůčastníků si můžete přečíst zde.

Naši a vaši rádci: Věda a dobrá praxe

Vážíme si vašeho rozhodnutí stát se dobrými rodiči. Natama ve spolupráci s MHMP realizuje kvalitní přípravu žadatelů a psychologické posouzení žadatelů v českém a anglickém jazyce.
Vědecké poznatky nám pomáhají rozumět všem detailům, potřebám, ale i situacím, které mohou nastat. Zkušenosti z dobré praxe v České republice i ve světě je potvrzují a my z nich vycházíme.

Vy a adopce nebo pěstounství

Adopce nebo dlouhodobé pěstounství znamená velký krok ve vašem životě. A proto je dobré se na něj kvalitně připravit. Proto jsme připravili a ověřili speciální program zaměřený na úspěšnou náhradní rodinnou péči. Přejeme si, abyste se stali dobrými rodiči a šťastnou rodinou!

Vítáme zájemce a žadatele

Manželské a partnerské páry, gay a lesbické páry, rodiny i jednotlivce, kteří se zajímají o adopci nebo dlouhodobou pěstounskou péči o děti, a chtějí být dobře připraveni na rodičovství a péči o děti v adopci nebo v pěstounské péči.

Kurz Přípravy a posouzení žadatelů o Náhradní rodinnou péči

Máte zájem a potřebujete nastoupit do povinné přípravy a posouzení žadatelů? Pravidelně otevíráme oficiální program a kurzy. Naše kurzy jsou v mnohém výjimečné. Jsou založeny na nejnovějších vědeckých poznatcích, zkušenostech, jsou intensivní, zajímavé, užitečné i zábavné! Vedou je zkušení odborníci.

Zveme Vás na nezávaznou konzultaci s odborníkem a k další spolupráci. Objednejte se. Dozvíte se víc. A hlavně to, co budete opravdu potřebovat. Těšíme se na vás!

Kontaktujte nás, prosím, takto:

Vložením vzkazu nám poskytnete svoje jmeno, přímení a e-mailovou adresu. Budeme s nimi nakládat jako s Vašími osobními údaji. Informace o tom, jak chráníme Vaše osobní data, si můžete přečíst ZDE.